Επανάληψη εκλογών

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 7ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ

Email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να  σας ενημερώσουμε ότι λόγω χαμηλής προσέλευσης η εκλογική διαδικασία της 26ης Οκτωβρίου δεν ανέδειξε ΔΣ, καθώς χρειάζεται η εκπροσώπηση του 1/3 των μαθητών του σχολείου. Έτσι, όπως προβλέπεται ( http://www.asgme.gr/category/alfavitari-odigos/d-eklogikes-diadikasies-organoseon-goneon/και σε συνεννόηση της εφορευτικής επιτροπής με τους υποψηφίους, αποφασίστηκε η παράταση της εκλογικής διαδικασίας με νέα ημερομηνία εκλογών στις 14 Νοεμβρίου 2018, ώρες 7-9 μμ στο χώρο του σχολείου.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους γονείς που ήδη  ψήφισαν. Είναι απαραίτητη όμως η συμμετοχή και των υπόλοιπων, ώστε να εκλεχθεί ένα συμβούλιο που να αντιστοιχεί στην πλειοψηφία των μαθητών σχολείου.

Ευχαριστούμε,

Η εφορευτική επιτροπή.